اطلاعات تماس
تهران، بزرگراه فتح، سه راه شهریار، شهرک صنعتی گلگون، اول غربی، پلاک ۱۶
info@arsen-co.com
۰۲۱-۶۵۶۱۱۳۰۹-11

درباره شرکت آرتا صنعت آرسن

مشاوره حرفه ای

ما یک تیم فروش فعال داریم که دائما پاسخگو می‌باشد. راه‌های زیادی برای ارتباط با ما وجود دارد. ما آنجا هستیم وقتی به ما نیاز دارید

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما معتقدیم که فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

انتخاب دقیق

ما به داشتن دانش فنی و تخصص طراحی و ساخت مکانیکال سیل و تجهیزات مربوط به آن افتخار می‌کنیم و همیشه در دانش فنی در حال توسعه هستیم. وظیفه ما ارائه بهترین راه حل فنی .می‌باشد

سازش و انعطاف پذیری

ما محصولات متنوعی داریم که توانایی ما در انعطاف پذیری را افزایش می‌دهد. ما بر این باوریم که هیچ لذتی بهتر از رضایت مشتری وجود ندارد.

آرتا صنعت آرسن

شرکت آرسن با سابقه چندین ساله در زمینه ساخت و نصب تجهیزات در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، نیروگاه، چوب، صنایع غذایی و دارویی با حضور گروهی از کارشناسان و متخصصان مجرب داخلی و خارجی (Mechanical Seal) اقدام به طراحی، تولید و ساخت انواع مکانیکال سیل‌ها مطابق با استانداردهای بین المللی و تأمین و خدمات پس از فروش سیستمهای آببندی نموده است.

در طی چند سال اخیر مفتخریم تا بعنوان یک تولید کننده با کیفیت داخلی انواع سیستمهای آببندی گامی هر چند کوچک با هدف خدمت به میهن عزیزمان به همراه کسب رضایتمندی از تمامی مشتریان با انجام کارهایی در خور تحسین که در شرایط بحرانی مشتریان محترم انجام پذیرفته است را با عکس العملی سریع و کیفیتی بالا برداشته‌ایم.

آرسن، طراحی، ساخت، تعمیر و بهینه سازی سیستمهای آببندی (مکانیکال سیل) در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع غذایی، دارویی را با دانش فنی و متریال اروپایی انجام می‌دهد.

مهدی کاظمی

مدیر عامل

محمد مرادی

رئیس هیئت مدیره و معاونت فنی و مهندسی

پیام مدیرعامل

ما مفتخریم که درگاه ورودی شرکت آرتا صنعت آرسن را جهت بازدید انتخاب نموده‌اید. امید است که مطالب موجود در این تارنما پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشد. آنچه در بخش‌های مختلف این وب سایت در معرض دید شما قرار گرفته است، اطلاعات کلی در خصوص معرفی شرکت آرسن و ماموریت اصلی آن و همچنین فعالیت بعضی از بخش ها می‌باشد، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، آمادگی کارشناسان این شرکت را جهت همکاری اعلام می نمایم.

شرکت آرتا صنعت آرسن به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی، تولید و تعمیرسیستم‌های آببندی با تعهد به برآورده کردن نیازها و انتظارات، الزامات قانونی و سایر الزامات شناسایی شده مرتبط با فعالیت‌ها و خدمات، با تکیه به توان علمی و اجرایی صنعتگران فداکار براساس اصول علمی و کاربرد روش‌ها و فناوری های روز اقدام به فعالیت در زمینه طراحی و تولید و تعمیر انواع مکانیکال سیل‌ها با هدف تأمین نیاز صنایع داخلی، بومی سازی دانش فنی و دستیابی به جایگاه مناسب جهت کسب سهم بیشتر و موثرتر در این عرصه مطابق با استانداردهای بروز جهانی نموده و با جدیت می‌کوشد تا رابطه استوار و بلند مدت بر پایه صداقت و انصاف با مشتریان را برقرار نماید.

در راستای اهداف بیان شده، شرکت آرتا صنعت آرسن اقدام به پیاده سازی و اجرای سیستم مدیریت یکپارچه (ISO 45001:2018, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, 5S) نموده و در این راستا بیانیه‌ای به شرح زیر تعیین گردیده است:

شناسایی نیازهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و سایر مشتریان در خصوص تجهیزات آببندی‌ و تامین/ ساخت آن مطابق استاندارد‌های بین‌المللی با هزینه و زمان تامین کمتر از تامین‌کنندگان خارج از ایران

همراهی مشتریان جهت انتخاب و استفاده بهینه از محصولات

افزایش بهروری، توانمندی و رضایت مندی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه سازمان

ترویج فرهنگ دوست‌دار محیط زیست بودن و توسعه پایدار

پیشگیری از آسیب به محیط زیست از طریق مدیریت پسماند و کاهش مصرف منابع

ایجاد محیط کاری ایمن با بهره گیری از مدیریت ریسک و تمرکز بر جلوگیری از حوادث و شبه حوادث

انجام همه امور در چهارچوب قوانین و الزامات مرتبط فارغ از وجود یا عدم وجود ناظر

تلاش بی وقفه برای یافتن و به‌کارگیری روش‌های بهتر انجام کار در همه فرایندها

آراستگی در همه محیط‌های کاری

انتظاردارم تا کلیه همکاران متعهد و دلسوز ضمن تلاش برای ایجاد محیطی هماهنگ براساس اصول اخلاقی، دوستی و برادری، با مشارکت فعال و اجرای موثرسیستم در جهت اجرای خط مشی با تمام توان تلاش و کوشش نمایند .
خط مشی و عملکرد سیستم این شرکت از حیث کارایی و اثربخشی به صورت مستمر مورد ارزیابی، بررسی و برحسب نیاز، مورد بازنگری قرار خواهد گرفت .
در پایان این وب سایت را متعلق به شما مخاطبان عزیز می دانم و بدون شک نظرات و پیشنهادات سازنده شما ما را در بهبود وضعیت کمی و کیفی محتوای آن یاری خواهد داد.

خط مشی

خط مشی یا سیاست اصل تعیین‌کننده محدوده تصمیم‌گیری برای مدیران سازمان یا هیئت مدیره می‌باشد. مدیران برنامه‌ریزی و اجرایی در هر سازمان همواره قلمرو تعیین شده توسط خط مشی را مد نظر قرار داشته و تصمیمات را با قید سازگاری با خط مشی سازمان اتخاذ می‌نمایند. افزون بر آن خط مشی را باید یک معیار و شاخص مهم در کنترل و ارزیابی عملیات نیز به حساب آورد.

خط مشی یا همان سیاست‌های سازمان به صورت رسمی توسط مدیرعامل یا مدیریت ارشد یک سازمان تعیین می‌گردند. با تدوین سیاست‌های کلان سازمان این اطمینان فراهم می‌گردد، که از بروز تضاد یا تعارضی در تصمیمات مدیران سازمان ممانعت بعمل آید. به عبارت بهتر خط مشی، مسیر تفکر یا شیوه اندیشه اعضای سازمان را مشخص نموده؛ تا از این رهگذر شیوه اندیشیدن و تصمیم‌گیری مدیران با اهداف سازمان سازگار گردد، یا منافات نداشته باشد.

دریافت رزومه

О деятельности
 
Механические наводнения и Поставщик  систем   
۱. дизайн، Производство، исправить и оптимизация Системы гидроизоляции (механический потоп) в отраслях нефть، газ، нефтехимический، Стали، Пищевая. промышленность، Лекарственный который используется в насосе،  Компрессоры a также…С техническими знаниями и европейский материал.
۲. Удовлетворение потребностей، проблемыи и поиск неисправности в механике наводнений.
۳. Консультирование инженерия О прогрессе) Sealing System (для координации С мировыми стандартами.
۴. замена (Retrofit) Другие производители с отечественными производителями.
۵. Инжиниринг задний ход типы Механическое затопление Соответствие со стандартами API682
۶. сделанный типы поставщики Система и его оборудование Для лучшей работы.
۷. сделанный Refill Unit В разных объемах Для зарядки систем Помощ Механика наводнений.