اطلاعات تماس
تهران، بزرگراه فتح، سه راه شهریار، شهرک صنعتی گلگون، اول غربی، پلاک ۱۶
info@arsen-co.com
۰۲۱-۶۵۶۱۱۳۰۹-11

نفت و گاز

در حیطه نفت و گاز ، قابلیت اطمینان و ایمنی ضروری است. برای پشتیبانی از عملیات بسیار مهم ، آرسن طیف گسترده ای از خدمات نوآورانه و راه حل های مهندسی کاربردی را ارائه می دهد و همچنین کارکنان مجرب فروش و مهندسی ما حتی در سخت ترین شرایط به انتخاب طراحی و بکارگیری سیستم های آب بندی کمک می کنند و محصولات آرسن بالاترین استانداردهای صنعت را برای مهار آلایندگی های فراری رعایت می کنند. ما همچنین دارای تجهیزات آزمایشگاهی هستیم تا اطمینان حاصل شود که اجزای سازگار با شرایط محیطی خاص با حداکثر قابلیت اطمینان کار می کنند.

نیروگاه

نیروگاه های تولید نیرو در صنعت بسیار متفاوتند، از نیروگاه های زغال سنگ یا گاز طبیعی تا نیروگاه های هسته ای ، برق آبی یا زمین گرمایی. اما اگرچه آنها به طور متفاوتی عمل می کنند ، هنوز یک هدف مشترک دارند: برآوردن تقاضای رو به رشد انرژی به روشی مسئولانه و کارآمد. وسعت توانایی شرکت آرسن تخصص مهندسی کاربردی ، نوآوری محصولات و خدمات قابلیت اطمینان به همه نیروگاه ها در به روز رسانی ، کاهش تولید گازهای گلخانه ای و بهبود بهره وری برای دستیابی به اهداف خود کمک میکند.

دارویی

آرسن به خوبی برای رفع نیازهای منحصر به فرد و چالش برانگیز صنعت داروسازی مجهز شده است. ما محصولات خود را برای رعایت استانداردهای ایمنی و قابلیت اطمینان این صنعت و همچنین مقررات زیست محیطی مهندسی می کنیم تا مشتریان ما بتوانند بهینه تر عمل کنند و هزینه های خدمات خود را کاهش دهند.

پتروشیمی

اگرچه طیف گسترده ای از تجهیزات مورد نیاز صنایع شیمیایی مملو از چالش است ، اما آرسن با این موارد به خوبی روبرو شده است. ما تقریباً همه سبک ها و استاندارد های تجهیزات دوار را تجربه کرده ایم و طیف گسترده ای از راه حل ها را با موفقیت در برنامه کاربردی اثبات کرده ایم:

Face ها و الاستومرهای FDA شناخته شده

سیل های کارتریج و سیستم های پشتیبانی که مطابق با استانداردهای جهانی هستند

مکانیکال سیل ها برای استفاده در تجهیزات غیر فلزی یا شیشه پوشیده شده

مکانیکال سیل ها در آلیاژهای عجیب و غریب که دارای کاربردهای بسیار خورنده و ساینده است

معدنی

با وجود بسیاری از تجربه ها در زمینه خدمات معدن و صنایع معدنی ، شرکت آرسن نیاز به قابلیت اطمینان بیشتر تجهیزات و عملکرد حداکثر در محیط های سخت را درک می کند. برای حل این چالش ها ، ما مؤلفه های خاصی را مهندسی می کنیم و خدمات گسترده ای را با هدف کاهش هزینه های نگهداری و کاهش کل هزینه ها ارائه می دهیم.

غذایی

برای دستیابی به راندمان بهینه در حین رعایت استانداردهای دقیق بهداشتی و ایمنی ، تولیدکنندگان در صنایع غذایی و آشامیدنی باید یک توازن پیچیده را حفظ کنند. شرکت آرسن با استفاده از مؤلفه های قابل اطمینان و مهندسی قابل اطمینان هم بهره وری را بهبود می بخشد و هم آلودگی را از بین می برد. از کارخانجات فرآوری مواد غذایی گرفته تا آبکش و تقطیر ، محصولات ما می توانند در مقابل چالش های هر محیطی مقاومت کنند تا به طور مداوم مطابق آنچه انتظار می رود عمل کنند و مطابق با استانداردهای بین المللی HACCP باشند.

چوب و کاغذ

در صنعت خمیر کاغذ و کاغذ ، بهره وری و قابلیت اطمینان برای کنترل هزینه ها مهم هستند زیرا به کاهش میزان انرژی مورد نیاز فرآیندهای مهم کمک می کنند. شرکت آرسن هر دو مولفه را به حداکثر می رساند - و به شرکتها کمک می کند مقررات سخت آلودگی را با عناصر مهندسی شده و سیستم های پشتیبانی سیل کنند که تولید گازهای گلخانه ای را محدود می کند ، درجه حرارت بالا را تحمل می کنند و مصرف آب را کاهش می دهند.

آب و فاضلاب

حجم زیاد و سایشی که در رابطه با فاضلاب و مدیریت آب پاک وجود دارد هنگام طراحی تجهیزات پشتیبانی ، چالش مهمی را ایجاد می کند. از آنجا که نسبت آب به مواد ساینده از یک منبع واحد می تواند به طور مکرر تغییر کند ، هر یک از اجزای آن باید به اندازه کافی با دوام باشد تا در برابر ساییدگی شدید مقاومت کند و همواره با اطمینان عمل کند. محصولات ما راه حل های مقرون به صرفه ای ارائه می دهند که باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری تجهیزات مورد استفاده در انواع کاربردهای آب تمیز و فاضلاب ، از تصفیه تا کلر زنی می شود.