اطلاعات تماس
تهران، بزرگراه فتح، سه راه شهریار، شهرک صنعتی گلگون، اول غربی، پلاک ۱۶
info@arsen-co.com
۰۲۱-۶۵۶۱۱۳۰۹-11

Arsen

مهدی کاظمی مدیر شایسته سال

مدیرعامل شرکت آرتا صنعت آرسن به عنوان مدیر شایسته سال  انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی آرتا صنعت آرسن، در اجلاس تجلیل از یکصد مدیر شایسته سال ایران، از مهندس «مهدی کاظمی» مدیرعامل «آرتا صنعت آرسن» با توجه به دستاوردهای سال گذشته تقدیر به عمل آمد و در جمع ١٠٠ مدیر شایسته کشور قرار گرفت.

این اجلاس با حضور مدیران ارشد صنایع و کسب و کارهای برگزیده ایران پنجشنبه پنجم مرداد ۱۴۰۱ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

شاخص های انتخاب مدیر شایسته سال، کارآفرینی، توسعه، ابتکار و خلاقیت و نیز سابقه عملکرد می باشد. در این مراسم به منتخبین اعتبارنامه مدیر شایسته ملی اعطاء شد.

واحدهای نمونه صنعتی، واحدهایی هستند که شاخص های ارزیابی عملکرد را با بهترین کیفیت اجرایی نموده و با ارسال فرم هایی که این شاخص ها را به ارزیابی می گذارند؛ به عنوان واحد نمونه صنعتی انتخاب می شوند.

افزایش تولید، تأمین به موقع مکانیکال سیل های مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، تلاش برای افزایش کیفیت، افزایش فروش و غیره از جمله عواملی هستند که موجب شد شرکت آرتا صنعت آرسن بتواند عنوان واحد نمونه صنعتی سال را به خود اختصاص دهد.

شاخص های مذکور، سطح کیفیت عملکرد شرکت آرتا صنعت آرسن را در بین سایر واحدهای صنعتی سراسر کشور تا سطح قابل توجهی بالا برده و بر افزایش راندمان این مجموعه کمک می کند.

آرتا صنعت آرسن با سابقه ۹ ساله در طراحی، ساخت و تعمیر انواع مکانیکال سیل و ساپلای سیستم همواره تلاش نموده است تا با تکیه بر دانش فنی و استانداردهای مربوط بهترین محصول و خدمات را به مشتریان عزیز ارائه نماید.