درباره شرکت

آرتا صنعت آرسن

شركت آرسن با سابقه چندين ساله در زمينه ساخت و نصب تجهيزات در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، فولاد، نيروگاه، چوب، صنايع غذايي و دارويي با حضور گروهي از كارشناسان و متخصصان مجرب داخلي و خارجي (Mechanical Seal) اقدام به طراحي، توليد و ساخت انواع مكانيكال سيل‌ها مطابق با استانداردهاي بين المللي و تأمين و خدمات پس از فروش سيستمهاي آببندي نموده است.
آرسن، طراحي، ساخت، تعمير و بهينه سازي سيستمهاي آببندي (مكانيكال سيل) در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، فولاد، صنايع غذايي، دارويي را با دانش فني و متريال اروپايي انجام می‌دهد.
در طي چند سال اخير مفتخريم تا بعنوان يك توليد كننده با كيفيت داخلي انواع سيستمهاي آببندي گامي هر چند كوچك با هدف خدمت به ميهن عزيزمان به همراه كسب رضايتمندي از تمامي مشتريان با انجام كارهايي در خور تحسين كه در شرايط بحراني مشتريان محترم انجام پذيرفته است را با عكس العملي سريع و كيفيتي بالا برداشته‌ايم.

مهدی کاظمی

مدیرعامل
درباره ما

پیام مدیرعامل

ما مفتخریم که درگاه ورودی شرکت آرتا صنعت آرسن را جهت بازدید انتخاب نموده‌اید. امید است که مطالب موجود در این تارنما پاسخگوی نیازهای شما عزيزان باشد. آنچه در بخش‌هاي مختلف اين وب سايت در معرض ديد شما قرار گرفته است، اطلاعات كلي در خصوص معرفي شركت آرسن و ماموريت اصلي آن و همچنين فعاليت بعضي از بخش ها مي‌باشد، در صورت نياز به اطلاعات بيشتر، آمادگی کارشناسان این شرکت را جهت همکاری اعلام می نمایم.

شرکت آرتا صنعت آرسن به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی، تولید و تعمیرسیستم‌های آببندی با تعهد به برآورده کردن نیازها و انتظارات، الزامات قانونی و سایر الزامات شناسایی شده مرتبط با فعالیت‌ها و خدمات، با تكيه به توان علمي و اجرايي صنعتگران فداكار براساس اصول علمي و كاربرد روش‌ها و فناوري هاي روز اقدام به فعاليت در زمينه طراحی و تولید و تعمیر انواع مکانیکال سیل‌ها با هدف تأمين نياز صنايع داخلي، بومي سازي دانش فني و دستيابي به جايگاه مناسب جهت كسب سهم بيشتر و موثرتر در اين عرصه مطابق با استانداردهاي بروز جهاني نموده و با جدیت مي‌كوشد تا رابطه استوار و بلند مدت بر پايه صداقت و انصاف با مشتريان را برقرار نمايد.

در راستای اهداف بیان شده، شرکت آرتا صنعت آرسن اقدام به پیاده سازی و اجرای سيستم مديريت يكپارچه (ISO 45001:2018, ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, 5S) نموده و در این راستا بیانیه‌ای به شرح زیر تعیین گردیده است:

  • شناسايي نيازهاي صنايع نفت، گاز و پتروشيمي و ساير مشتريان در خصوص تجهيزات آببندی‌ و تامين/ ساخت آن مطابق استاندارد‌هاي بين‌المللي با هزينه و زمان تامين كمتر از تامين‌كنندگان خارج از ايران
  • همراهي مشتريان جهت انتخاب و استفاده بهينه از محصولات
  • افزایش بهروری، توانمندی و رضایت مندی کارکنان به عنوان مهم ترین سرمایه سازمان
  • ترويج فرهنگ دوست‌دار محيط زيست بودن و توسعه پايدار
  • پيشگيري از آسيب به محيط زيست از طريق مديريت پسماند و كاهش مصرف منابع
  • ايجاد محيط كاري ايمن با بهره گيري از مديريت ريسك و تمركز بر جلوگيري از حوادث و شبه حوادث
  • انجام همه امور در چهارچوب قوانين و الزامات مرتبط فارغ از وجود يا عدم وجود ناظر
  • تلاش بي وقفه براي يافتن و به‌كارگيري روش‌هاي بهتر انجام كار در همه فرايندها
  • آراستگي در همه محيط‌هاي كاري

انتظاردارم تا كليه همكاران متعهد و دلسوز ضمن تلاش براي ايجاد محيطي هماهنگ براساس اصول اخلاقي، دوستي و برادري، با مشاركت فعال و اجراي موثرسيستم در جهت اجراي خط مشي با تمام توان تلاش و كوشش نمايند .
خط مشي و عملكرد سيستم اين شركت از حيث كارايي و اثربخشي به صورت مستمر مورد ارزيابي، بررسي و برحسب نياز، مورد بازنگري قرار خواهد گرفت .
در پايان اين وب سايت را متعلق به شما مخاطبان عزيز مي دانم و بدون شک نظرات و پیشنهادات سازنده شما ما را در بهبود وضعيت كمي و كيفي محتواي آن ياري خواهد داد.

شرکت آرتا صنعت آرسن دارای برند تجاری دوم ثبت شده با نام فناوری سيستم های آب بندی (فنسا) می‌باشد که به موجب اظهارنامه ثبت شده مجاز به استفاده از آن می‌باشد.

آرمان ها

خط مشی

خط مشی یا سیاست[۱] اصل تعیین‌کننده محدوده تصمیم‌گیری برای مدیران سازمان یا هیئت مدیره می‌باشد. مدیران برنامه‌ریزی و اجرایی در هر سازمان همواره قلمرو تعیین شده توسط خط مشی را مد نظر قرار داشته و تصمیمات را با قید سازگاری با خط مشی سازمان اتخاذ می‌نمایند. افزون بر آن خط مشی را باید یک معیار و شاخص مهم در کنترل و ارزیابی عملیات نیز به حساب آورد.

خط مشی یا همان سیاست‌های سازمان به صورت رسمی توسط مدیرعامل یا مدیریت ارشد یک سازمان تعیین می‌گردند. با تدوین سیاست‌های کلان سازمان این اطمینان فراهم می‌گردد، که از بروز تضاد یا تعارضی در تصمیمات مدیران سازمان ممانعت بعمل آید. به عبارت بهتر خط مشی، مسیر تفکر یا شیوه اندیشه اعضای سازمان را مشخص نموده؛ تا از این رهگذر شیوه اندیشیدن و تصمیم‌گیری مدیران با اهداف سازمان سازگار گردد، یا منافات نداشته باشد.

Fun Facts

Facts For Choosing Us

153 +
Happy Clients
828 +
Projects Done
22 +
Expert People
87 +
Portfolios
Expert People

تیم مدیریت

مهدی کاظمی

مدیر عامل

محمد مرادی

رئیس هیئت مدیره و معاون فنی و مهندسی